akrobacje w wielkim mieście


Tricki na rowerze, desce, rolkach, pokazy breakdance, streetart i do tego wyjątkowe koncerty? To ekstremalna impreza pod patronatem Czwórki!



Z Tomkiem Piekarskim (Chesterem) organizatorem imprezy "Mind the Gap" i Marcinem Kolasińskim (Jamajem) sędzią w zawodach, które niebawem, 22 czerwca, w Warszawie, rozmawia Ewelina Grygiel.

Mind the Gap to projekt stworzony przez Svena Boekhorst’a wielokrotnego zdobywcę złotych medali w kategorii In-line skating podczas największych imprez sportów ekstremalnych na świecie takich jak X-Games, Gravity Games czy LG Action Sports. To też innowacyjna formuła zawodów w kategorii BMX, oraz In-line skating, przeprowadzona na specjalnie przygotowanym mobilnym skateparku, którego głównym punktem jest duża skocznia z gapem, czyli przerwą między wybiciem a lądowaniem, mierzącą od 3,5 do 5 metrów.

- Na samej imprezie zobaczymy 24 zawodników z Polski i zagranicy. Odbędą się koncerty, pokazy breakdance, pokazy streetartu, flatlandu rowerowego. Wszystko zakończy się dużym afterparty. Dla każdego znajdzie się coś interesującego - zaprasza Chester, czyli Tomek Piekarski.









środa, 28 grudnia 2011

W nadzieję trzeba wierzyć, dać z siebie wszystko.

Rower















 Ramy z kompozytów wykonywane są najczęściej jako samonośne konstrukcje skorupowe.
Części roweru wykonuje się najczęściej ze stali, stopów aluminium i tworzyw sztucznych.
Koła roweru mają zazwyczaj konstrukcję szprychową z 32 lub 36 szprych (w tandemach, BMXach i rowerach bagażowych bywa ich do 48, w rowerach wyścigowych często mniej np. 24, 20, min. 12). Szprychy wykonuje się ze stali, niekiedy także ze stopów tytanu lub kompozytów. Obręcze kół roweru wykonywane są ze stali, stopów aluminium lub kompozytów. Niekiedy mają profil aerodynamiczny, tak, jak rury ramy i niektóre rodzaje szprych. Występują także koła kompozytowe, tak płytowe, jak i o 3 lub więcej szprychach.









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz